Sametist külgkardin VELVET (palju toone)

115,90 €536,80 €
Sametkangas Velvet on väga hästi langev kaunis külgkardinakangas. Kardin valmistatakse vastavalt kliendi kõrgusele ja hind kõrgusest ei sõltu. Maksimaalne võimalik kõrgus 285cm.  Kui vajate kõrgemat kardinat, siis küsige eraldi hinnapakkumist.

Kardinate laiused on arvestatud sirge krookimata kangaga. Soovitame valida kardina laiuse 2x suurema kui on kardinapuu pikkus, siis jääb ka kroogeteks kenasti kangast. Täpne laius sõltub kardina ülesse äärde valitud kardinapaelast. Peene krookega paelaga ja suure krookega paelaga valige kardin 2x laiem kardinapuu pikkusest. Laines paela puhul valige kardin 1,8-1,9x laiem kardinapuu pikkusest.

Kardina valmiskõrgus ja soovitud värvitoon pange palun kirja tellimuse vormistamise käigus ilmuvasse märkuste lahtrisse või andke eraldi teada info@kardinapood.ee

Tellimise aeg 1 kuu.
Lisa ostukorvi
Materjal Velvet on pestav 30 kraadiga, seda ei ole lubatud valgendada, triikida ega tsentrifuugida.

Kui soovite mõnda kardinakangast oma silmaga näha ja käega katsuda, siis saadame Teile terve näidise koos kõigi värvidega pakiautomaati. Hiljem saate selle meile lihtsalt tagasi postitada. Nii saate valida õige tooni ja näha materjali oma silmaga. Küsige julgesti info@kardinapood.ee või 58440460.