Müügitingimused

Müüja andmed: Pilvepuu OÜ, reg. nr. 11105185, KMKR nr EE101074249, Riia 69, Tartu (juriidiline aadress, seal ei asu klienditeenindust).

Kõik veebipoest kardinapood.ee ostetud kaubad on valmistatutud eritellimusel vastavalt kliendi mõõdule ja valitud materjalidele. Eritellimusel kaupu toote mittemeeldivuse või mittesobimise tõttu tagastada ei ole  võimalik, mistõttu palume enne ostu sooritamist veenduda toodete, mõõtude ja materjalide sobivuses. Soovi korral saadame materjali näidised või lisafotod. Saame toote ümber vahetada või tagasi võtta juhul, kui põhjus on seotud toote kvaliteedi või funktsionaalsusega. Kui Teil on väga kindel soov materjali toonile või struktuurile, siis soovitame materjali sobivust enne ostu sooritamist objektil katsetada, sest erinevad materjalid ja toonid võivad erinevates taustsüsteemides ja valgustes erievad tunduda. Küsige julgesti!

Müüdud Toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel kohustub Klient Müüjat sellest teavitama koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul peale vea ilmnemist, saates ostja kontaktandmed, probleemi kirjelduse ja ostutšeki numbri e-posti aadressile info@kardinapood.ee . Pretensioonide esitamise korral vastame Teile esimesel võimalusel, aga hiljemalt kahe nädala jooksul.  Tarbijal on õigus nõuda Müüjalt Toote ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Müüjal ei ole võimalik toodet parandada või asendada, toote parandamine või asendamine ebaõnnestub, Müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.  Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest või valest paigaldamisest tingitud puuduste ees samuti kodulaoomade ja laste tekitatud kahjude ning kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada.

Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Vormistades ostu genereeritakse teile automaatne arve, mis saadetakse Teie antud e-mailile. Tasumine toimub saadetud arve alusel pangaülekandega. 

Toodete tarneaeg on märgitud iga toote all eraldi.